İnşaat Şirketimiz

HAKKIMIZDA: 

Özdence inşaatın hikayesi, Karadeniz’in Ordu ilinde başlayan, Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde yazılmaya devam eden bir başarı hikayesidir.

1987 yılında, Antalya’nın tarım ve seracılıkla ünlü ilçesi Gazipaşa’da, kooperatif inşaatları ile başlayan bu yolculuk,     1993 yılında Kürşat ve Sururi Özdence kardeşlerin, güven, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sonucunda Özdence İnşaat ve Emlak şirketinin kurulması ile taçlanmıştır.

Akdeniz bölgesinde tamamlanmış sayısız başarılı projeler sonucunda, Özdence inşaat, yurtdışından Türkiye’ye gelen yatırımcılarında da tercihi olmuş, Almanya, Hollanda, İngiltere, Belçika ve İrlanda gibi ülkelerden gelen iş adamları ile ortak inşaat ve yatırım projeleri gerçekleştirilmiştir.

Özdence inşaatın 2009 yılında Alanya’nın başarılı Emlak firması, Home Emlak'la  gerçekleştirdiği ortaklık neticesinde, kökleri geçmişe uzanan bilgi deneyim ve tecrübe bir araya gelerek İnşaat ve Emlak sektöründe sağlam bir zemine oturmuştur.

2018 yılında bu ikili ortaklığa, Ürdün’lü iş adamı Khalid Saif ‘in KIWI Emlak şirketinin de ortak olmasıyla, üç şirket   “Özdence Group” şirketleri haline dönüşmüştür.

“Özdence, Home ve KIWI ” markalarının oluşturduğu pozitif sinerji, kendine mutlu bir yaşam kurmayı hayal eden herkese istedikleri yaşamı kurmaları konusunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Saygılarımızla…